Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  ChicoBiblico's Rating My Rating
1
Cinderella Man 2005,  PG-13)
2
Ladder 49 2004,  PG-13)
3
Braveheart 1995,  R)
4
Hitch 2005,  PG-13)
5
Inside Man 2006,  R)
Inside Man
ES SUPER BUENISA
ITīS THE BEST
6
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
7
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
8
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
9
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
10
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
11
Walk the Line 2005,  PG-13)
12
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
13
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
14
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
15
Saw 2004,  R)
16
Saw III 2006,  R)
17
Saw II 2005,  R)
18
The Longest Yard 2005,  PG-13)
19
50 First Dates 2004,  PG-13)
20
Shrek 2 2004,  PG)
21
The Incredibles 2004,  PG)
22
Finding Nemo 2003,  G)
23
Win A Date With Tad Hamilton! 2004,  PG-13)
24
A Cinderella Story 2004,  PG)
25
Shark Tale 2004,  PG)
26
America's Sweethearts 2001,  PG-13)
27
Sweet November 2001,  PG-13)
28
The Shawshank Redemption 1994,  R)
29
Serendipity 2001,  PG-13)
30
Man on Fire 2004,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments