My Favorite Movies
| chicky252000's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Grease 1978, PG) |
|
| 2 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 3 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 4 |
Urban Cowboy 1980, PG) |
|
| 5 |
Stepmom 1998, PG-13) |
|
| 6 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 7 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Grease 2 1982, PG) |
|
| 9 |
Coach Carter 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Get Rich or Die Tryin' 2005, R) |
|
| 11 |
Deja Vu 1997, PG-13) |
|
| 12 |
Flicka 2006, PG) |
|
| 13 |
House of Wax 1953, Unrated) |
|
| 14 |
Save the Last Dance 2 2006, PG-13) |














