My Favorite Movies
| ChIcKo13's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
When a Stranger Calls 2006, PG-13) |
|
| 2 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 3 |
Date Movie 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Big Momma's House 2 2006, PG-13) |
|
| 5 |
American Pie 1999, R) |
|
| 6 |
The Cheetah Girls 2003, Unrated) |
|
| 7 |
The Cheetah Girls 2 2006, G) |
|
| 8 |
Wendy Wu: Homecoming Warrior 2006, PG) |
|
| 9 |
The Holiday 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Epic Movie 2007, PG-13) |
|
| 11 |
Employee of the Month 2003, R) |
|
| 12 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 13 |
Déjà Vu 2006, PG-13) |













