Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  chickacarina's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
oh my gosh i loved that movie.
2
50 First Dates 2004,  PG-13)
50 First Dates
no commment
3
The Longest Yard 2005,  PG-13)
The Longest Yard
it was super cool it was realy funny and sad and others.
4
War of the Worlds 2005,  PG-13)
War of the Worlds
that was cool i liked it.
5
Scary Movie 2000,  R)
Scary Movie
it got me laughing
6
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
it was cool it had a lot of action.
7
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
i love the drama
8
Hitch 2005,  PG-13)
Hitch
ya that was awsome
9
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
it was ok.
10
School of Rock 2003,  PG-13)
School of Rock
ya that was really cool the m.usic and every thing
11
Step Up 2006,  PG-13)
12
Grease 1978,  PG)
13
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
14
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
15
She's the Man 2006,  PG-13)
16
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
17
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
18
Scary Movie 2 2001,  R)
19
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
20
Dirty Dancing 1987,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments