My Favorite Movies
| ChiChii's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Godfather 1972, R) |
|
| 2 |
The Godfather, Part II 1974, R) |
|
| 3 |
The Godfather, Part III 1990, R) |
|
| 4 |
Blood Diamond 2006, R) |
|
| 5 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 6 |
The Crow 1994, R) |
|
| 7 |
GoodFellas 1990, R) |
|
| 8 |
Scarface 1983, R) |
|
| 9 |
The Departed 2006, R) |
|
| 10 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 11 |
Four Brothers 2005, R) |
|
| 12 |
American Pie 1999, R) |
|
| 13 |
American Pie 2 2001, R) |
|
| 14 |
Rollerball 2002, PG-13) |
|
| 15 |
Troy 2004, R) |
|
| 16 |
XXX 2002, PG-13) |
|
| 17 |
The Time Machine 2002, PG-13) |
|
| 18 |
Interview with the Vampire 1994, R) |
|
| 19 |
The Blair Witch Project 1999, R) |
|
| 20 |
Book of Shadows - Blair Witch 2 2013, R) |
|
| 21 |
The Exorcist 1973, R) |





















