My Favorite Movies
| ChicaJaime's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Urban Cowboy 1980, PG) |
|
| 2 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 3 |
Dirty Dancing - Havana Nights 2004, PG-13) |
|
| 4 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 5 |
A Walk in the Clouds 1995, PG-13) |
|
| 6 |
Ghost 1990, PG-13) |
|
| 7 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 8 |
13 Going on 30 (Suddenly 30) 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Four Brothers 2005, R) |
|
| 10 |
Crossroads 2002, PG-13) |










