My Favorite Movies


  chica54143's Rating My Rating
1
American Pie 5: The Naked Mile 2006,  R)
American Pie 5: The Naked Mile
have it
2
American Pie Presents - Band Camp 2005,  R)
3
Saw III 2006,  R)
4
XXX 2002,  PG-13)
XXX
have it
5
The Girl Next Door 2004,  R)
6
The Benchwarmers 2006,  PG-13)
7
American Wedding 2003,  R)
8
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
9
American Pie 2 2001,  R)
10
The Notebook 2004,  PG-13)
The Notebook
all time best chick flick ever
11
50 First Dates 2004,  PG-13)
12
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
13
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
14
The Longest Yard 2005,  PG-13)
15
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
have it
16
American Pie 1999,  R)
17
Step Up 2006,  PG-13)
Step Up
have it
18
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
John Tucker Must Die
have it
19
The Lake House 2006,  PG)
20
The Wedding Singer 1998,  PG-13)
21
Accepted 2006,  PG-13)
22
Happy Gilmore 1996,  PG-13)
23
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) 2000,  PG-13)
24
Eurotrip 2004,  R)
25
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
26
8 Mile 2002,  R)
8 Mile
ahhhh. eminem
27
A Walk to Remember 2002,  PG)
28
A Cinderella Story 2004,  PG)
29
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
Save the Last Dance
have it
30
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
10 Things I Hate About You
want it
31
Wedding Crashers 2005,  R)
32
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
33
There's Something About Mary 1998,  R)
There's Something About Mary
have it
34
Saw 2004,  R)
Saw
have it
35
Biker Boyz 2003,  PG-13)
36
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
have it
37
Dodgeball - A True Underdog Story 2004,  PG-13)
38
Bad News Bears 2005,  PG-13)
39
Not Another Teen Movie 2001,  R)
40
Crank 2006,  R)
41
Hitch 2005,  PG-13)
Hitch
want it
42
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
have it
43
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
44
Spider-Man 2002,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments