My Favorite Movies


  1. chewy20
  2. Louie

Give list a short description

  chewy20's Rating My Rating
1
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
This is a great movie if you want to learn how to race!
2
Rocky Balboa 2006,  PG)
Rocky Balboa
True boxing hero
3
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
I love this Movie! One of the best adventure movie ever!
4
Ghost Rider 2007,  PG-13)
Ghost Rider
This movie is awesome!
5
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
Stomp the Yard
This movie is so cool!
6
The Protector (Tom yum goong) (Warrior King) 2006,  R)
The Protector (Tom yum goong) (Warrior King)
This movie has alot of great fighting action
7
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
8
Ong-Bak (Ong Bak: Muay Thai Warrior) 2005,  PG-13)
9
Kung Fu Hustle 2004,  R)
Kung Fu Hustle
Funny Movie!
10
Harold & Kumar Go to White Castle 2004,  R)
Harold & Kumar Go to White Castle
This movie is hilarious!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments