Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. CherWei
  2. Chuah

Like the title say lar, "My Favorite Movies"

  CherWei's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
2
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
LOVE IT LOVE IT LOVE IT LOVE IT LOVE IT LOVE IT LOVE IT LOVE IT LOVE IT LOVE IT
3
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
haven see but should be AWSOME
4
Mission: Impossible III 2006,  PG-13)
5
Mission Impossible 1996,  PG-13)
Mission Impossible
Not the best plot among all 3
6
Mission Impossible 2 2000,  PG-13)
Mission Impossible 2
the worst to me among all three. but stilll is GREAT compare to others
7
Rush Hour 1998,  PG-13)
Rush Hour
Lol Jackie so funny
8
Rush Hour 2 2001,  PG-13)
Rush Hour 2
This more funny than 1
9
Shanghai Knights 2003,  PG-13)
Shanghai Knights
Veri funny , got owen wilson aso
10
The Tuxedo 2002,  PG-13)
The Tuxedo
lol Jackie in a tux
11
Finding Nemo 2003,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments