My Favorite Movies


  cherrycrush's Rating My Rating
1
Fight Club 1999,  R)
2
Life as a House 2001,  R)
3
Billy Elliot 2001,  R)
4
The Faculty 1998,  R)
5
Highway 2001,  R)
6
White Oleander 2002,  PG-13)
7
Love Me If You Dare (Jeux d'enfants) 2003,  R)
8
The Notebook 2004,  PG-13)
9
Green Street Hooligans 2005,  R)
10
The Outsiders 1983,  PG)
11
Atonement 2007,  R)
12
Keith 2008,  PG-13)
13
Finding Neverland 2004,  PG)
14
Thirteen 2002,  R)
15
Awake 2007,  R)
16
Full Metal Jacket 1987,  R)
17
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
18
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
19
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
20
Deathwatch 2002,  R)
21
American History X 1998,  R)
22
Alpha Dog 2006,  R)
23
April Showers 2009,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments