My Favorite Movies
| cherries94's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |
|
| 2 |
The Princess Diaries 2001, G) |
|
| 3 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Legally Blonde 2001, PG-13) |
|
| 5 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 6 |
The Hitchhiker's Guide to the Galaxy 2005, PG) |
|
| 7 |
Uptown Girls 2003, PG-13) |
|
| 8 |
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004, G) |
|
| 9 |
War of the Worlds 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 12 |
Snakes on a Plane 2006, R) |
|
| 13 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 14 |
Material Girls 2006, PG) |
|
| 15 |
Daddy Day Care 2003, PG) |
|
| 16 |
Are We There Yet? 2003, PG) |
|
| 17 |
Yours, Mine & Ours 2005, PG) |
|
| 18 |
Cheaper by the Dozen 2 2005, PG) |
|
| 19 |
Cheaper by the Dozen 2003, PG) |
|
| 20 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |




















