My Favorite Movies
| cherriehale's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Saw 2004, R) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 5 |
Saw III 2006, R) |
|
| 6 |
The 300 Spartans 1962, Unrated) |
|
| 7 |
Horror 2002, R) |
|
| 8 |
The Amityville Horror 2005, R) |
|
| 9 |
Hostel 2006, R) |
|
| 10 |
The Horror Within 2005, R) |
|
| 11 |
The Horror of Party Beach 1964, Unrated) |
|
| 12 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 13 |
Ring Around the Rosie 2006, R) |
|
| 14 |
The Ring Two 2005, PG-13) |
|
| 15 |
Ring of Darkness 2004, R) |
|
| 16 |
Ring of Fire 1991, R) |
|
| 17 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 18 |
Mean Creek 2003, R) |
|
| 19 |
The Girl Next Door 2004, R) |
|
| 20 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 21 |
Bring It On: All or Nothing 2006, PG-13) |
|
| 22 |
Dance With Death 1991, R) |






















