My Favorite Movies
| cherr3700's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Wanted 2008, R) |
|
| 2 |
The Bucket List 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Troy 2004, R) |
|
| 4 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Calendar Girl 1993, PG-13) |
|
| 6 |
Orphan 2009, R) |
|
| 7 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 8 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 9 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 10 |
The Lord of the Rings 1978, PG) |
|
| 11 |
National Geographic: Beyond the Movie: Lord of the Rings: Return of the King 2003, Unrated) |











