My Favorite Movies
| cherieberry88's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 2 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 3 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 5 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 6 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 7 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 8 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |











