My Favorite Movies
| Cheri1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Top Gun 1986, PG) |
|
| 2 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 3 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 4 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 7 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 8 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 9 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 10 |
American Pie 1999, R) |
|
| 11 |
Rocky 1976, PG) |











