My Favorite Movies


  chenikcien's Rating My Rating
1
Transformers 2007,  PG-13)
2
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
3
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
4
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
5
The Sixth Sense 1999,  PG-13)
The Sixth Sense
Oh,My,GOD Haley..You're so cute........
6
Iron Man 2008,  PG-13)
7
Shrek the Third 2007,  PG)
8
Kung Fu Panda 2008,  PG)
9
Finding Nemo 2003,  G)
10
Just Like Heaven 2005,  PG-13)
11
Casino Royale 2006,  PG-13)
12
Constantine 2005,  R)
13
Quantum of Solace 2008,  PG-13)
14
The Dark Knight 2008,  PG-13)
15
Ice Age 2002,  PG)
16
Ice Age 2: The Meltdown 2006,  PG)
17
The Painted Veil 2006,  PG-13)
The Painted Veil
Why love comes too late???
love it!!!
18
Transformers: Revenge of the Fallen 2009,  PG-13)
Transformers: Revenge of the Fallen
can't say anything...
speechless........

really really really love this film!!!
19
Up 2009,  PG)
Up
2 thumbs up!!!
hahaha...
lol!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments