Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  ChelsR's Rating My Rating
1
Garden State 2004,  R)
2
Rent 2005,  PG-13)
3
Memoirs of a Geisha 2005,  PG-13)
4
The Notebook 2004,  PG-13)
5
The Devil Wears Prada 2006,  PG-13)
6
American History X 1998,  R)
7
Almost Famous 2000,  R)
8
Kiss Kiss, Bang Bang 2005,  R)
9
Munich 2005,  R)
10
White Oleander 2002,  PG-13)
11
The Little Mermaid 1989,  G)
The Little Mermaid
Best cartoon ever!!
12
Grease 1978,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments