My Favorite Movies
| chelsea7y2k's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 2 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 3 |
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street 2007, R) |
|
| 4 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 5 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Wild Hogs 2007, PG-13) |
|
| 7 |
A Knight's Tale 2001, PG-13) |
|
| 8 |
The Covenant 2006, PG-13) |
|
| 9 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 10 |
The Lake House 2006, PG) |
|
| 11 |
Take the Lead 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Just Like Heaven 2005, PG-13) |
|
| 13 |
Heartbreakers 2001, PG-13) |
|
| 14 |
Peter Pan 2003, PG) |
|
| 15 |
Eragon 2006, PG) |
|
| 16 |
Buffy the Vampire Slayer 1992, PG-13) |
|
| 17 |
The Prince and Me 2004, PG) |
|
| 18 |
Never Been Kissed 1999, PG-13) |
|
| 19 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 20 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 21 |
Serendipity 2001, PG-13) |
|
| 22 |
Raise Your Voice 2004, PG) |
|
| 23 |
Pitch Black 2000, R) |
|
| 24 |
Armageddon 1998, PG-13) |
|
| 25 |
License to Wed 2007, PG-13) |
|
| 26 |
Blade: Trinity 2004, R) |
|
| 27 |
Dirty Dancing - Havana Nights 2004, PG-13) |
|
| 28 |
Against All Odds 1984, R) |
|
| 29 |
Lee Evans: XL Tour Live 2005 , Unrated) |
|
| 30 |
Rocky Balboa 2006, PG) |
|
| 31 |
X-Men Origins - Wolverine 2009, PG-13) |































