My Favorite Movies
| Chelle102870's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 5 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 6 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 7 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 8 |
Grease 1978, PG) |
|
| 9 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 11 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 12 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 13 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 14 |
Hannibal 2001, R) |
|
| 15 |
Hannibal Rising 2007, R) |
|
| 16 |
The Silence of the Lambs 1991, R) |
|
| 17 |
Red Dragon 2002, R) |
|
| 18 |
Madea's Family Reunion 2006, PG-13) |
|
| 19 |
Madea Goes to Jail 2006, PG-13) |
|
| 20 |
Madea's Family Reunion 2002, PG-13) |



















