My Favorite Movies
| CheeKyxFaYex's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 2 |
Dirty Sanchez: The Movie 2007, R) |
|
| 3 |
Saw 2004, R) |
|
| 4 |
Saw II 2005, R) |
|
| 5 |
Saw III 2006, R) |
|
| 6 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 8 |
American Pie 1999, R) |
|
| 9 |
American Pie 2 2001, R) |
|
| 10 |
Ghost 1990, PG-13) |
|
| 11 |
Jaws 1975, PG) |
|
| 12 |
When a Stranger Calls 2006, PG-13) |












