My Favorite Movies


  chaskalady's Rating My Rating
1
The Quiet Man 1952,  Unrated)
2
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005,  PG-13)
3
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
4
E.T. The Extra-Terrestrial 1982,  PG)
5
Stagecoach 1939,  Unrated)
6
She Wore a Yellow Ribbon 1949,  Unrated)
7
Fort Apache 1948,  Unrated)
8
McLintock! 1963,  Unrated)
9
The Alamo 1960,  Unrated)
10
Big Jake 1971,  PG-13)
11
Finding Nemo 2003,  G)
12
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
13
Shrek 2001,  PG)
14
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
15
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
16
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
17
Aladdin 1992,  G)
18
3 Godfathers 1948,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments