My Favorite Movies
| Charrrrrrr's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Stormbreaker (Alex Rider: Operation Stormbreaker) 2006, PG) |
|
| 2 |
Moulin Rouge! 2001, PG-13) |
|
| 3 |
Severance 2006, R) |
|
| 4 |
Peter Pan 2003, PG) |
|
| 5 |
Sleepy Hollow 1999, R) |
|
| 6 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 7 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
|
| 8 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 9 |
The Dukes of Hazzard 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |










