My Favorite Movies
bring it on 1,2, and 3
the cheetah girls
the even steven's movie
high school musical
| charmed14087's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Raise Your Voice 2004, PG) |
|
| 2 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 3 |
Cheaper by the Dozen 2003, PG) |
|
| 4 |
The Lizzie McGuire Movie 2003, PG) |
|
| 5 |
Cheaper by the Dozen 2 2005, PG) |
|
| 6 |
Agent Cody Banks 2003, PG) |
|
| 7 |
The Cheetah Girls 2003, Unrated) |
|
| 8 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 9 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 10 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Material Girls 2006, PG) |











