Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  charlie922's Rating My Rating
1
Saw III 2006,  R)
2
Happy Feet 2006,  PG)
3
Final Destination 3 2006,  R)
4
King Kong 2005,  PG-13)
5
When a Stranger Calls 2006,  PG-13)
6
Rumor Has It 2005,  PG-13)
7
The Notebook 2004,  PG-13)
8
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
9
Finding Nemo 2003,  G)
10
Step Up 2006,  PG-13)
11
Saw II 2005,  R)
12
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
13
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
14
Click 2006,  PG-13)
15
High School Musical 2006,  G)
16
The Longest Yard 2005,  PG-13)
17
Grease 1978,  PG)
18
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
19
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
20
Saw 2004,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments