My Favorite Movies
Movies for a Rainy Day, Funniest Movies Ever, Bone Crushing Action,
| CHaRLez18's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 3 |
Waiting 2005, R) |
|
| 4 |
Pulp Fiction 1994, R) |
|
| 5 |
Underworld 2003, R) |
|
| 6 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 7 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 8 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Just Friends 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Sin City 2005, R) |
|
| 11 |
Hostel 2006, R) |
|
| 12 |
Underworld: Evolution 2006, R) |












