My Favorite Movies


  charlenze's Rating My Rating
1
Evita 1996,  PG)
2
Coming to America 1988,  R)
3
Evelyn 2002,  PG)
4
The Parent Trap 1998,  PG)
5
Honey 2003,  PG-13)
6
The Skulls 2000,  PG-13)
7
The Skulls 2 2002,  R)
8
The Skulls 3 2003,  PG-13)
9
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
10
The Phantom of the Opera 2005,  PG-13)
11
The Sound of Music 1965,  G)
12
Obsessed 2009,  PG-13)
13
Ghost 1990,  PG-13)
14
Enemy of the State 1998,  R)
15
The Matrix 1999,  R)
16
The Matrix Revolutions 2003,  R)
17
The Matrix Reloaded 2003,  R)
18
Sweet November 2001,  PG-13)
19
Poison Ivy 1992,  R)
20
Poison Ivy II: Lily 1996,  R)
21
Poison Ivy - The New Seduction 1997,  R)
22
Poison Ivy 4: The Secret Society 2008,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments