My Favorite Movies
| chaoschick44's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Boondock Saints 2000, R) |
|
| 2 |
The Hitchhiker's Guide to the Galaxy 2005, PG) |
|
| 3 |
The Princess Bride 1987, PG) |
|
| 4 |
Hook 1991, PG) |
|
| 5 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 6 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 7 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009, PG-13) |











