My Favorite Movies
| chantilly12's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Center Stage 2000, PG-13) |
|
| 5 |
Memoirs of a Geisha 2005, PG-13) |
|
| 6 |
Flicka 2006, PG) |
|
| 7 |
Bring It On: All or Nothing 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Alice in Wonderland 1951, G) |
|
| 9 |
Take the Lead 2006, PG-13) |
|
| 10 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Accepted 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 13 |
The House Bunny 2008, PG-13) |
|
| 14 |
The Rocker 2008, PG-13) |
|
| 15 |
The Dark Knight 2008, PG-13) |
|
| 16 |
Step Up 2 the Streets 2008, PG-13) |
|
| 17 |
The Sisterhood of the Traveling Pants 2005, PG) |
|
| 18 |
The Sisterhood of the Traveling Pants 2 2008, PG-13) |


















