My Favorite Movies
| chanied2's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Stick It 2006, PG) |
|
| 3 |
Aquamarine 2006, PG) |
|
| 4 |
Take the Lead 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Because I Said So 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Imagine Me & You 2005, R) |
|
| 7 |
Friends With Money 2006, R) |
|
| 8 |
20 Centimeters (20 Centimetres) (20 centímetros) 2005, Unrated) |
|
| 9 |
Just My Luck 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Enough 2002, PG-13) |
|
| 11 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 12 |
The Perfect Man 2005, PG) |
|
| 13 |
Bring It On: All or Nothing 2006, PG-13) |
|
| 14 |
Mrs. Doubtfire 1993, PG-13) |
|
| 15 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 16 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 17 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 18 |
Thirteen 2002, R) |


















