My Favorite Movies


  chandan123's Rating My Rating
1
The Hot Chick 2002,  PG-13)
The Hot Chick
i love this movie
2
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
this is a sick movie!!! every 1 watch it
3
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
The Day After Tomorrow
its sick i watch it all the time
4
She's the Man 2006,  PG-13)
She's the Man
i want to see this 1
5
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
Spider-Man 3
cant wait till it comes out ini loll
6
Spider-Man 2002,  PG-13)
Spider-Man
this 1 was sick but i like 2 better
7
Spider-Man 2 2004,  PG-13)
Spider-Man 2
i love this 1
8
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
the best movie so far in harry potter
9
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
i uesd to watch this movie alot before
10
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
Harry Potter and the Chamber of Secrets
sick
11
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
Harry Potter and the Order of the Phoenix
this 1 would be the best
12
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
Harry Potter and the Sorcerer's Stone
this was sick be4
13
The Adventures of Sharkboy and Lavagirl in 3-D 2005,  PG)
The Adventures of Sharkboy and Lavagirl in 3-D
its a very good movie
14
Speed 1994,  R)
Speed
this is a sick movie tooooo!!!! i love it
15
Mean Machine 2001,  R)
Mean Machine
hahaha this is sick!!! i saw this in a camp n guest wot 1 of my friend copyed this guy in the movie n he try it n leaded on the tent n broke it!!!!! hahahaha that was very very funny!!!! lol
16
Casino Royale 2006,  PG-13)
Casino Royale
its sick man
17
Happy Feet 2006,  PG)
Happy Feet
its look gd
18
Stuart Little 1999,  PG)
Stuart Little
its a gd movie
19
The Pink Panther 2006,  PG)
The Pink Panther
loll its jokes
20
The Parent Trap 1998,  PG)
The Parent Trap
i love this movie beacuae it makes me laugh!!! hahaha
21
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
its a sick movie
22
Fight Club 1999,  R)
Fight Club
it looks sick!!!!! BRAP
23
Bride and Prejudice 2004,  PG-13)
Bride and Prejudice
i love this movie
24
True Lies 1994,  R)
True Lies
it was a sick movie
25
The Holiday 2006,  PG-13)
The Holiday
lolll i very gd movie
26
High School Musical 2 2007,  G)
High School Musical 2
looks sick
27
Zoey 101: Spring Break-Up 2006,  Unrated)
Zoey 101: Spring Break-Up
sick movie looool i love it

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments