My Favorite Movies


  champichon's Rating My Rating
1
Thank You For Smoking 2005,  R)
Thank You For Smoking
The Micheal Jordan of talking.
2
Vanilla Sky 2001,  R)
3
The Last Dragon 1985,  PG-13)
4
The Mist 2007,  R)
The Mist
OHHHHH!!! Gangsta monsters, gangsta ending.
5
In the Mouth of Madness 1994,  R)
In the Mouth of Madness
Only scary the first time.
6
Half Baked 1998,  R)
7
Mission Impossible 1996,  PG-13)
8
Mo' Better Blues 1990,  R)
9
The 40 Year Old Virgin 2005,  R)
10
Child's Play 1988,  R)
11
Child's Play 2 1990,  R)
12
Scream 1996,  R)
Scream
The first one was the sh!t.
13
He Got Game 1998,  R)
14
Die Hard 1988,  R)
15
Die Hard 2 (Die Hard 2: Die Harder) 1990,  R)
16
Coming to America 1988,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments