My Favorite Movies
| champ167's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Bronx Tale 1993, R) |
|
| 2 |
GoodFellas 1990, R) |
|
| 3 |
Toy Story 1995, G) |
|
| 4 |
Donnie Brasco 1997, R) |
|
| 5 |
Jet Li's Fearless (Huo Yuan Jia) (Legend of a Fighter) 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Face/Off 1997, R) |
|
| 7 |
Saw 2004, R) |
|
| 8 |
The Mighty Ducks 1992, PG) |
|
| 9 |
The Last Dragon 1985, PG-13) |
|
| 10 |
Ice Age 2002, PG) |
|
| 11 |
Enemy of the State 1998, R) |
|
| 12 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 13 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 14 |
Transformers: Revenge of the Fallen 2009, PG-13) |














