My Favorite Movies
| chacharoflcat's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Silent Hill 2006, R) |
|
| 2 |
Resident Evil 2002, R) |
|
| 3 |
Carriers 2009, PG-13) |
|
| 4 |
Gamer 2009, R) |
|
| 5 |
Shutter Island 2010, R) |
|
| 6 |
The Twilight Saga: New Moon 2009, PG-13) |
|
| 7 |
Sorority Row 2009, R) |
|
| 8 |
The Final Destination 2009, R) |
|
| 9 |
Inglourious Basterds 2009, R) |
|
| 10 |
9 2009, PG-13) |
|
| 11 |
Jennifer's Body 2009, R) |
|
| 12 |
The Killer Inside Me 2010, R) |












