My Favorite Movies
| chachaLvU's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Halloween 1978, R) |
|
| 2 |
The Matrix Reloaded 2003, R) |
|
| 3 |
This Christmas 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Beowulf 2007, PG-13) |
|
| 5 |
Sweet November 2001, PG-13) |
|
| 6 |
Love and Basketball 2000, PG-13) |
|
| 7 |
The Best Man 1999, R) |
|
| 8 |
Mr. Woodcock 2007, PG-13) |
|
| 9 |
Horror 2002, R) |
|
| 10 |
Dreamer: The Movie 2005, Unrated) |










