My Favorite Movies


  ch3mz's Rating My Rating
1
The Eye (Gin gwai) 2002,  R)
The Eye (Gin gwai)
my favourite..!! most haunting eva!
2
The Sixth Sense 1999,  PG-13)
3
The Hot Chick 2002,  PG-13)
4
Armageddon 1998,  PG-13)
5
Step Up 2006,  PG-13)
6
Scary Movie 2000,  R)
7
A Lot Like Love 2005,  PG-13)
A Lot Like Love
ashton!!!
8
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
9
Interview with the Vampire 1994,  R)
10
Honey 2003,  PG-13)
11
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
12
A Walk to Remember 2002,  PG)
13
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
14
Twilight 2008,  PG-13)
Twilight
i dun care if im in love with vampire if he s hot like edward cullen!!!! ;*..hehehe
15
A Cinderella Story 2004,  PG)
16
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
17
Constantine 2005,  R)
18
Transformers 2007,  PG-13)
19
21 2008,  PG-13)
20
The Exorcism of Emily Rose 2005,  PG-13)
21
I Am Legend 2007,  PG-13)
22
Final Destination 2000,  R)
23
Ice Age 2002,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments