My Favorite Movies


  cetzerza's Rating My Rating
1
Jackie Chan's Who Am I? (Wo shi shei) (Who Am I?) 1998,  PG-13)
Jackie Chan's Who Am I? (Wo shi shei) (Who Am I?)
love jackie
2
Jackie Chan's First Strike 1996,  PG-13)
3
Police Story (Ging chaat goo si) (Police Force) 1985,  PG-13)
4
Jackie Chan Adventures - The Search For The Talisman 2000,  Unrated)
5
Rush Hour 3 2007,  PG-13)
6
Rush Hour 1998,  PG-13)
7
Rush Hour 2 2001,  PG-13)
8
Shanghai Noon 2000,  PG-13)
9
The Tuxedo 2002,  PG-13)
10
Shanghai Knights 2003,  PG-13)
11
Operation Condor (Fei ying gai wak) (Armour of God II) 1990,  PG-13)
Operation Condor (Fei ying gai wak) (Armour of God II)
oh yeah
12
Mr. Nice Guy (Yat goh hiu yan) 1998,  PG-13)
Mr. Nice Guy (Yat goh hiu yan)
love it
13
Supercop (Police Story 3) (Ging chaat goo si 3: Chiu kap ging chaat) 1992,  R)
14
Police Story 2 (Ging chaat goo si juk jaap) (Police Force II) 1987,  PG-13)
15
Armour of God (Long xiong hu di) (Operation Condor 2) 1987,  R)
16
The Accidental Spy (Te wu mi cheng) 2001,  PG-13)
17
Twin Dragons (Shuang long hui) (Brother vs. Brother) 1992,  PG-13)
18
The Protector 1985,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments