Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  CenaLova14's Rating My Rating
1
The Marine 2006,  PG-13)
The Marine
My Sexy Babe John Cena!
2
8 Mile 2002,  R)
3
You Got Served 2004,  PG-13)
4
Maid in Manhattan 2002,  PG-13)
5
The Wedding Planner 2001,  PG-13)
6
The Ring Two 2005,  PG-13)
7
The Lord of the Rings 1978,  PG)
8
Ghost Ship 2002,  R)
9
White Chicks 2004,  PG-13)
10
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
Best Movie!
11
Austin Powers: International Man of Mystery 1997,  PG-13)
12
Austin Powers in Goldmember 2002,  PG-13)
13
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 1999,  PG-13)
14
Enough 2002,  PG-13)
Enough
Love Dis Movie
15
Anaconda 1997,  PG-13)
16
The Fighting Temptations 2003,  PG-13)
17
Jeepers Creepers 2 2003,  R)
18
Freddy vs. Jason 2003,  R)
19
Aquamarine 2006,  PG)
20
Lady in the Water 2006,  PG-13)
21
Ghost Rider 2007,  PG-13)
Ghost Rider
yes i wanna see dis movie of course
22
How High 2001,  R)
23
Big Trouble in Little China 1986,  PG-13)
24
The Year Without a Santa Claus 2006,  Unrated)
25
The Pink Panther 2006,  PG)
The Pink Panther
I Love Dis Movie I Watch It Ova N Ova!
26
See No Evil 2006,  R)
See No Evil
Gud Movie!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments