Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  celticwomyn68's Rating My Rating
1
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Two Towers
Awesome
2
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
Awesome
3
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Return of the King
Wicked Awesome!
4
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
Wicked Awesome!
5
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
6
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
7
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
8
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
9
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
10
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
Wicked Awesome
11
Cars 2006,  G)
12
Ice Age 2002,  PG)
13
Ice Age 2: The Meltdown 2006,  PG)
14
Shrek 2001,  PG)
15
Shrek 2 2004,  PG)
Shrek 2
Really funny
16
The Last Unicorn 1982,  G)
17
Legend 1986,  PG)
Legend
The only Tom Cruise movie I can watch.

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments