My Favorite Movies


  cdlintaz's Rating My Rating
1
Hitch 2005,  PG-13)
2
I, Robot 2004,  PG-13)
3
Bad Boys II 2003,  R)
4
Men in Black 1997,  PG-13)
5
Independence Day 1996,  PG-13)
6
Men in Black II 2002,  PG-13)
7
I Am Legend 2007,  PG-13)
8
Shark Tale 2004,  PG)
Shark Tale
very funny my daughter cant just get enough of it
9
Bad Boys 1995,  R)
10
Wild Wild West 1999,  PG-13)
11
Hancock 2008,  PG-13)
Hancock
looked good
12
Ali 2001,  R)
13
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
14
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
15
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
16
Forever Young 1992,  PG)
17
Chain of Fools 2000,  R)
18
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
19
Ocean's Eleven 2001,  PG-13)
20
Brad Pitt: Hollywood Hunk 1999,  Unrated)
21
Ocean's Twelve 2004,  PG-13)
22
Fight Club 1999,  R)
23
Ocean's Thirteen 2007,  PG-13)
24
Troy 2004,  R)
25
Seven (Se7en) 1995,  R)
26
Snatch 2001,  R)
27
Meet Joe Black 1998,  PG-13)
28
Sleepers 1996,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments