My Favorite Movies


  ccmorris's Rating My Rating
1
The Island 2005,  PG-13)
The Island
INCREDIBLE!!!!
2
Swordfish 2001,  R)
Swordfish
BEST HEIST MOVIE OF ALL TIME
3
The Matrix 1999,  R)
The Matrix
There is no spoon
4
The Transporter 2002,  PG-13)
The Transporter
Never look inside the package
5
The Bourne Identity 2002,  PG-13)
6
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
7
Bad Boys 1995,  R)
Bad Boys
bad boys bad boys, watcha gonna do when they come for you
8
Kill Bill: Volume 1 2003,  R)
9
Blade 1998,  R)
10
Bad Boys II 2003,  R)
11
Ocean's Eleven 2001,  PG-13)
Ocean's Eleven
complicated, but good
12
The Italian Job 2003,  PG-13)
13
Goldfinger 1964,  PG)
Goldfinger
sean connery cant fight worth a damn in this movie. it is a good movie even though its lame and cheesy

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments