My Favorite Movies
| cbe101's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Fired Up 2009, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 5 |
The Breakfast Club 1985, R) |
|
| 6 |
Next 2007, PG-13) |
|
| 7 |
Taken 2008, PG-13) |
|
| 8 |
Nothing to Lose 1997, R) |
|
| 9 |
What Happens in Vegas 2008, PG-13) |
|
| 10 |
Monsters vs. Aliens 2009, PG) |
|
| 11 |
Twilight 2008, PG-13) |
|
| 12 |
The Twilight Saga: New Moon 2009, PG-13) |
|
| 13 |
Legally Blonde 2001, PG-13) |
|
| 14 |
Just Like Heaven 2005, PG-13) |
|
| 15 |
Legally Blonde 2 - Red, White & Blonde 2003, PG-13) |
|
| 16 |
Sweet Home Alabama 2002, PG-13) |
|
| 17 |
Disaster Movie 2008, PG-13) |
|
| 18 |
Four Christmases 2008, PG-13) |
|
| 19 |
Coming to America 1988, R) |
|
| 20 |
Norbit 2007, PG-13) |
|
| 21 |
Wizards of Waverly Place The Movie 2009, Unrated) |
|
| 22 |
The Importance of Being Earnest 2002, PG) |
|
| 23 |
The Princess Bride 1987, PG) |























