My Favorite Movies


  cbcurrey's Rating My Rating
1
Robin Hood: Men in Tights 1993,  PG-13)
2
Clerks II 2006,  R)
3
Clerks 1994,  R)
4
Dogma 1999,  R)
5
Mallrats 1995,  R)
6
Superbad 2007,  R)
7
A Man Apart 2006,  R)
8
Tropic Thunder 2008,  R)
Tropic Thunder
Some funny shit. Stiller was the least funny one. Soundtrack was badass
9
Little Nemo: Adventures in Slumberland 1992,  G)
10
The Super Mario Bros. 1993,  PG)
11
The Dark Knight 2008,  PG-13)
The Dark Knight
so much better than i expected. crazy action. best batman movie of all time. cant wait for number 3.
12
Wild Style 1983,  R)
13
10th and Wolf 2006,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments