My Favorite Movies
| cawthonjames1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 2 |
300 2007, R) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 4 |
GoldenEye 1995, PG-13) |
|
| 5 |
Die Another Day 2002, PG-13) |
|
| 6 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 7 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 8 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 9 |
The Lord of the Rings 1978, PG) |
|
| 10 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 11 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 12 |
Dreamgirls 2006, PG-13) |
|
| 13 |
The Pursuit of Happyness 2006, PG-13) |
|
| 14 |
Casino Royale 2006, PG-13) |
|
| 15 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 16 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 17 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 18 |
The Matrix Reloaded 2003, R) |
|
| 19 |
X2: X-Men United 2003, PG-13) |
|
| 20 |
The Mummy 1999, PG-13) |
|
| 21 |
Ocean's Twelve 2004, PG-13) |
|
| 22 |
The 300 Spartans 1962, Unrated) |
|
| 23 |
I, Robot 2004, PG-13) |
|
| 24 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 25 |
The Passion of the Christ 2004, R) |
|
| 26 |
Rush Hour 2 2001, PG-13) |


























