My Favorite Movies
| catsrule18's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Father of the Bride 1991, PG) |
|
| 2 |
Grease 1978, PG) |
|
| 3 |
Sleepless in Seattle 1993, PG) |
|
| 4 |
Runaway Bride 1999, PG) |
|
| 5 |
A Christmas Carol: The Musical 2004, G) |
|
| 6 |
Miracle on 34th Street 1947, Unrated) |
|
| 7 |
It's a Wonderful Life 1946, G) |
|
| 8 |
Babe 1995, G) |
|
| 9 |
The Pink Panther 2006, PG) |
|
| 10 |
My Best Friend's Wedding 1997, PG-13) |










