My Favorite Movies
| catrecer's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 2 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 3 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 5 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 6 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 7 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 8 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 9 |
American Pie 1999, R) |
|
| 10 |
There's Something About Mary 1998, R) |
|
| 11 |
The Incredibles 2004, PG) |
|
| 12 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 13 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 14 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 15 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 16 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 17 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 18 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 19 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 20 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 21 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 22 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 23 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 24 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 25 |
Grease 1978, PG) |
|
| 26 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |


























