My Favorite Movies
| catluva222's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Sound of Music 1965, G) |
|
| 2 |
Rent 2005, PG-13) |
|
| 3 |
The Lion King 1994, G) |
|
| 4 |
Babel 2006, R) |
|
| 5 |
The Princess Diaries 2001, G) |
|
| 6 |
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004, G) |
|
| 7 |
What Dreams May Come 1998, PG-13) |
|
| 8 |
Victor Victoria 1982, PG) |
|
| 9 |
Friends With Money 2006, R) |
|
| 10 |
Freaky Friday 2003, PG) |










