My Favorite Movies
| cathdrp's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 2 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 3 |
The Final Cut 2004, PG-13) |
|
| 4 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 5 |
The Butterfly Effect 2004, R) |
|
| 6 |
About a Boy 2002, PG-13) |
|
| 7 |
13 Going on 30 (Suddenly 30) 2004, PG-13) |
|
| 8 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Never Been Kissed 1999, PG-13) |
|
| 10 |
Flightplan 2005, PG-13) |
|
| 11 |
Grease 1978, PG) |
|
| 12 |
Last Holiday 2006, PG-13) |
|
| 13 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 14 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 15 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 16 |
The Butterfly Effect 2 2006, R) |
















