My Favorite Movies
| Catfreak7052's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Hairspray 2007, PG) |
|
| 2 |
Naruto the Movie - NCM Event , Unrated) |
|
| 3 |
Gekijyouban hagane no renkinjutsushi (Fullmetal Alchemist: The Movie - Conqueror of Shamballa) 2005, PG-13) |
|
| 4 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 5 |
National Treasure 2004, PG) |
|
| 6 |
Eragon 2006, PG) |
|
| 7 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 8 |
Cars 2006, G) |
|
| 9 |
Freaky Friday 2003, PG) |
|
| 10 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 11 |
The Princess Diaries 2001, G) |
|
| 12 |
Big Fat Liar 2002, PG) |
|
| 13 |
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004, G) |













