Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. catanmax
  2. cat

some of my favourites of all time...

  catanmax's Rating My Rating
1
The Lost Boys 1987,  R)
The Lost Boys
Awesome!
2
Interview with the Vampire 1994,  R)
3
Near Dark 1987,  R)
4
The Dark Crystal 1982,  PG)
5
House of the Dead 2003,  R)
6
Dawn of the Dead 2004,  R)
7
From Dusk Till Dawn 1996,  R)
8
Land of the Dead 2005,  R)
9
Night of the Living Dead 1968,  R)
10
Day of the Dead 1985,  Unrated)
11
Dawn of the Dead 1978,  R)
12
From Dusk Till Dawn 2: Texas Blood Money 1998,  R)
13
Hook 1991,  PG)
14
Labyrinth 1986,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments