My Favorite Movies
| cassy4evaxox's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Stormbreaker (Alex Rider: Operation Stormbreaker) 2006, PG) |
|
| 3 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Shrek the Third 2007, PG) |
|
| 5 |
Epic Movie 2007, PG-13) |
|
| 6 |
The Simpsons Movie 2007, PG-13) |
|
| 7 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 8 |
Bring It On: All or Nothing 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Stick It 2006, PG) |










